FINAŁ STREFY LEGNICKIEJ IGRZYSK MŁODZIEŻY SZKOLNEJ W UNIHOKEJU CHŁOPCÓW
Dodane przez admin dnia Październik 23 2017 21:32:01
FINAŁ STREFY LEGNICKIEJ IGRZYSK MŁODZIEŻY SZKOLNEJ W UNIHOKEJU CHŁOPCÓW

16 października 2017r. w Chocianowie odbył się Finał Strefy Legnickiej w Unihokeju Chłopców rocznik 2002-2004. W zawodach wzięło udział 5 drużyn, tj. SP Chobienia, SP Gaworzyce, Gimnazjum Salezjańskie w Lubinie, SP 3 Głogów oraz SP Chocianów. Zawody rozegrano systemem „każdy z każdym”.
Chłopcy z SP Gaworzyce pokonali 1:0 reprezentację SP 3 Głogów, także 1:0 drużynę z Chobieni i 3:1 Gimnazjum Salezjańskie w Lubinie, przegrywając jedynie z gospodarzami turnieju, tj. SP Chocianów 0:1.
Dzięki trzem zwycięstwom, reprezentacja SP Gaworzyce zgromadziła na swoim koncie 6 punktów, tak samo, jak drużyna SP Chocianów. O zwycięstwie w turnieju zdecydował wynik bezpośredniego spotkania, w którym chłopcy z Gaworzyc, po bardzo zaciętej walce, ulegli gospodarzom 0:1 i w związku z tym zajęli II miejsce zdobywając srebrne medale i tytuł Wice mistrza strefy legnickiej w unihokeju, co dało awans do Finału Dolnośląskiego, który odbędzie się 26 października we Wrocławiu.
Reprezentacja SP Gaworzyce grała w składzie: Marcin Tkacz, Dawid Dębowy, Eryk Pieczarka, Martin Bereś, Oskar Burda, Bartek Halla, Kacper Nicpoń, Piotrek Szambelan, Stanisław Podgórni, Filip Kraus, Dominik Sarna.
Trener: Beata Kęska