FINAŁ STREFY LEGNICKIEJ IGRZYSK DZIECI W UNIHOKEJU CHŁOPCÓW
Dodane przez admin dnia Listopad 07 2017 17:11:45
FINAŁ STREFY LEGNICKIEJ IGRZYSK DZIECI W UNIHOKEJU CHŁOPCÓW

20 października 2017r. w Gaworzycach odbył się Finał Strefy Legnickiej Igrzysk Dzieci w Unihokeju Chłopców.
W zawodach wzięło udział 6 drużyn, tj. SP Chocianów, SP 1 Polkowice, SP 3 Polkowice, SP Grębocice, SP Chobienia i SP Gaworzyce.
Zawody zostały rozegrane systemem „ każdy z każdym ” w grupach.
Reprezentacja SP Gaworzyce pokonała w grupie B 5:0 drużynę z SP 1 Polkowice i 7:0 reprezentację SP 3 Polkowice. W fazie grupowej nasi chłopcy zajęli I miejsce w swojej grupie i uzyskali tym samym awans do dalszej fazy rozgrywek, czyli półfinałów. Półfinały rozegrane zostały systemem „krzyżowym”.
W półfinale reprezentacja SP Gaworzyce zmierzyła się z silną drużyną reprezentującą SP w Chobieni. Po bardzo wyrównanym, widowiskowym meczu, w którym w ostatniej minucie nasza drużyna straciła bramkę i nie zdołała już wyrównać, przegrała 2:3. Przegrana w meczu półfinałowym pozbawiła naszych chłopców szansy na awans do finałów wojewódzkich. Pozostało nam walczyć o brązowe medale i III miejsce na podium.
W meczu o III miejsce chłopcy z SP w Gaworzycach pokonali drużynę SP Grębocice 1: 0.
Klasyfikacja końcowa Finału Strefy Legnickiej Igrzysk Dzieci w Unihokeju Chłopców rocznik 2005 i młodsi:
1miejsce SP CHOBIENIA
2 miejsce SP 1 POLKOWICE
3 miejsce SP GAWORZYCE
4 miejsce SP GRĘBOCICE
5 miejsce SP CHOCIANÓW
6 miejsce SP 3 POLKOWICE
Reprezentacja SP Gaworzyce grała w składzie: Samuel Cejko, Bartek Raczkowski, Bartek Krzemiński, Michał Joniec, Kacper Urban, Michał Skrok, Mateusz Pakuła, Kacper Heleniak, Stasiu Kosałka,Beniamin Cejko,Filip Łukowski, Filip Przybył.
Trener: Beata Kęska